Humanscale Freedom – Recenzja fotela ergonomicznego.

Humanscale Freedom – Recenzja fotela ergonomicznego.

Fotel Humanscale Freedom używałem jakiś czas temu przez okres ponad dwóch lat. Postaram się przybliżyć jego dobre jak i te gorsze strony jeśli chodzi o użytkowanie. Porównam go z innymi fotelami, które miałem okazję testować i odniosę się do tego czy warto rozważyć zakup akurat tego fotela.

Czytaj dalej „Humanscale Freedom – Recenzja fotela ergonomicznego.”

Nuova Contessa Teknion. Jaki fotel ergonomiczny dla programisty?

Jeśli siedzisz długo przy biurku, w pracy czy w domu, to prędzej czy później zaczniesz zwracać uwagę na to, jak wygodny jest fotel na którym spędzasz sporą część czasu. W moim przypadku zainteresowałem się tym tematem dość wcześnie i zdążyłem przetestować kilka ciekawych propozycji jakie są dostępne. W pierwszym artykule z serii: „Jaki fotel ergonomiczny dla programisty?” przedstawię odświeżony model Nuova Contessa firmy Teknion (Okamura Contessa II Seconda w Japonii). Jest to następca – a właściwie ulepszona wersja bardzo dobrego fotela Contessa Teknion Okamura.

Czytaj dalej „Nuova Contessa Teknion. Jaki fotel ergonomiczny dla programisty?”

4moms MamaRoo 4 – recenzja bujaczka leżaczka

Bujaczek 4moms MamaRoo4 nie jest tani bo kosztuje ponad 1000 zł, więc postanowiłem napisać krótką recenzję na jego temat. Tym bardziej, że patrząc na opinie tego wynalazku można pomyśleć, że to jakieś genialne urządzenie, które zapewni waszym pociechom niesamowite doznania.

MamaRoo w skrócie

Jak sama nazwa wskazuje jest to już 4 wersja tego rodzaju urządzenia. Bujaczek wykonany jest bardzo solidnie i raczej trzeba by się bardzo postarać aby go uszkodzić. Ogólnie jest to leżaczek z regulowanym kątem pochylenia, który wykonuje cykliczne, płynne ruchy w dwóch poziomach (góra-dół oraz lewo-prawo).

Czytaj dalej „4moms MamaRoo 4 – recenzja bujaczka leżaczka”