Zapisz się do Newsletter i odbierz bonus! Okładka e-booka

O blogu

Cześć, mam na imię Maciej i witam Cię na moim blogu!

Wbrew pozorom ten blog nie jest tylko o programowaniu ale i o innych moich doświadczeniach, którymi chciałbym się podzielić z wami. Może nawet komuś przyda się ta wiedza i dzięki niej unikniesz błędów i pomyłek w swoim życiu.

Dlaczego czytasz: „O blogu”  a nie „O mnie”?

Jednym zdaniem: Ponieważ uważam, że „Content is King!”. Dlatego, chcę aby na DevReview najważniejsza była treść, a nie informacje o mnie, o tym kim jestem, co lubię i co robię w wolnym czasie.

Nazwa DevReview.pl

Co oznacza DevReview? To skrót od: Developer Reviews – czyli recenzje dewelopera. Zatem znajdziesz tutaj przede wszystkim opisy sprzętu z punktu widzenia programisty ale i nie tylko. Również informację w formie notatek o ciekawych problemach związanych z programowanie, na które się natknąłem. Jak i rady na tematy budowlane. Tak budowlane. Jestem w trakcie budowy domu i wiele elementów robiłem własnymi siłami dlatego myślę, że niektórymi sprawami warto się podzielić zwłaszcza, że gdybym teraz zaczynał budowę to chciałbym usłyszeć pewne rady które sam sobie teraz dopiero mógłbym dać.

Narzędzia:

List wtyczek wordpress używanych na blogu:

  • Yoast SEO
  • Limit Login Attempts Reloaded
  • CodeMirror Blocks
  • WP Social Login
  • Sassy Social Share – plugin do udostępniania

Kontakt

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *